• Hepsi
  • Genel
  • Kulüp Haberleri

Duyuru

Sevgili tenis severler. Yeni kulüp kurma aşamasında olup. Şuan geçici bir süreliğine konyaaltı hayat park tenis kortlarında derslere devam etmekteyiz.

Duyuru

Merhaba sevgili tenis severler. Kulübümüz 16.01 2023 Tarihi itibare ile Nashira ctiy otel ile bağlarını kopararak faliyetine bu tesiste son vermiştir başka projelerde görüşmek ümidiyle .

TT CUP Bahar Turnuvası

TT CUP BAHAR TURNUVASI 1 Mayısta başlayacak olan turnuvamız kulüp içi olup kayıtlar 20 nisandan itibaren başlayacaktır.

Kış Ligi Başlama Tarihi

Kış ligi maçları 1 şubatta başlayıp,15 nisanda bitecektir,katılmak isteyen sporcular isimlerini yazabilir.

2022 Sonbahar Lig Talimatnamesi

SONBAHAR LİG  TALİMATNAMESİ !!!! 🎾🎾🎾🎾🎾🎾 Sevgili sporcularımız SONBAHAR ligimize hoşgeldiniz 😊👋 Öncelikle sakatlık olmadan oynayacağımız keyifli bir lig dileriz.😊 Ligimizde 17 Maç garantidir… Maç talebinde bulunmak için Örnek A1 KIRMIZI grup adlı whatsapp grubundan bildirebilirsiniz .. Ardından biz gruptan maçları eşleştireceğiz , sizde maçınızın mesajina onay veriniz .( okey -👍) gibi.. 15 gün boyunca maç […]

Salı Partnerli Double

Her salı düzenlenen .partnerlı double turnuvasına tüm tenis severler davetlidir. Dereceye giren sporcular.1 .Mustafa Kocabıyı / Sami Bin

Aspendos Rotari Tenis Turnuvası

19 Eylüde başlayacak olan 5. geleneksel.tenis turnuvasına tüm tenis severler davetlidir. Turnuva kategori ve detaylı bilgi için @tttenisakademisi.insagram sayfamızdan takip edebilirisniz.

TT Cup Yaz Ligi

TT CUP YAZ LİGİ maçları tüm hızyla devam ediyor. Çekişmeli geçen maçları izlemek için sizi kulübümüze davet ediyoruz.

TT CUP BAHAR TURNUVASI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR.

TT CUP Bahar turnuvası 450 sporcunun katılımı ile zevkli ve çekişmeli maçlar devam ediyor. Tüm tenis severler bu maçları izlemeye devam ediyor.

TT Cup Bahar Turnuvası

5-16 Mayıs arasında yapılacak olan turnuva kayıtları başlamıstır. Kayıt yapmak isteyen oyuncular 05335578251 numaradan ulaşabilirsiniz.